• چگونه میتوانم به عنوان کاربر آزاد در تکنیک لند ثبت نام کنم ؟
  ثبت‌ نام در  تکینک لند کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. نام،‌ شناسه،  پست الکترونیکی آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید.مشخصات شما به عنوان کاربر آزاد  در سایت تکینک لند ثبت می شود و علاوه بر آن ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.
  با مراجعه به  لینک ثبت نام   راهنمای کامل عضویت در سایت تکینک لند را مشاهده خواهید کرد
  ایا امکان ویرایش اطلاعات کاربری ایمیل است ؟
  بله . شما می‏‌توانید مشخصات کاربری  و ایمیل خود را ویرایش کنید.
  برای اینکار باید  با وارد کردن  نام کاربری  و کلمه عبور در سمت چپ سایت،  وارد حساب کاربری خود در تکینک لند بشوید  و سپس با  کلیک  بر روی گزینه  “پروفایل شما”  در سمت چپ به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که  امکان  ویرایش اطلاعات برای  شما وجود دارد
 • رمز دوم را فراموش کردم چگونه میتوانم بازیابی کنم ؟
  برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل خود کافیست بر روی گزینه  “رمز عبورم را فراموش کرده ام” در سمت چپ سایت کلیک کنید.سپس بعد از وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام کردید درخواست رمز عبور کنید. بعد از چند ثانیه لینک تغییر رمز عبور به ایمیل شما فرستاده می شود
 • شناسه کاربری خود را فرامکوش کردم ؟
  به هنگام ارسال رمز عبور جدید به ایمیل از طریق گزینه  “رمز عبورم را فراموش کرده ام” در سمت چپ سایت، شناسه کاربری هم قابل بازیابی است.
  شما میتوانید از همین گزینه برای بازیابی پسورد استفاده نمایید.
 • چرا با وجوددرخواست من برای تغییر رمز ، لینک آن برای من ایمیل نشده است ؟
  در قدم اول پوشه ی Spam/Junk ایمیل خود را بررسی کنید و حداقل ۱۵ دقیقه شکیبا باشید در غیر اینصورت از صحیح بودن ایمیلی که در سیستم وارد کردید اطمینان حاصل فرمایید و دقت کنید که ابتدای ایمیل www ندارد. در غیر اینصورت با بخش پشتیبانی در تماس باشید .
  توجه داشته باشید که  لینک تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.بعد از دریافت لینک تغییر رمز کافیست بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه ویرایش مشخصات حساب کاربری خود هدایت شوید.
 • چگونه شناسه کاربری خود را انتخاب کنم ؟
  اگر تاکنون عضو تکینک لند نبوده‌اید می‌توانید با انتخاب شناسه کاربری  و وارد کردن نام و نام خانوادگی  به صورت فارسی  و ایمیل  در سایت تکینک لند عضو شوید.
  شناسه ای که انتخاب می کنید بهتر است که بین ۶ تا ۲۰ کاراکتر انتخاب شود و فقط از حروف انگلیسی و اعداد استفاده شود .
  توجه بفرمایید که شناسه به منزله نام کاربری (user name)  در هنگام لاگین به سایت مورد استفاده قرار میگیرد
 • آیا در تکنیک لند باید نام و نام خانوادگی واقعی خودم را ثبت کنم ؟
  حضور در تکینک لند ، نوعی رزومه‌ی آنلاین برای شما محسوب می‌شود و از این جهت، پیشنهاد ما این است که از نام و نام خانوادگی واقعی‌تان استفاده کنید.
  اما در صورتی که ملاحظات دیگری دارید، تکینک لند هیچ اصراری بر این کار ندارد.
  در عین حال، تأکید ما بر این است که ترجیحاً از عناوین معنادار فارسی استفاده کنید و نامی را انتخاب کنید که ترغیب نشوید آن را مکرراً اصلاح کرده و تغییر دهید.
  با مراجعه به  لینک ثبت نام   راهنمای کامل عضویت در سایت تکینک لند را مشاهده خواهید کرد
 • چگونه میتوانم خرید اشتراکی داشته باشم ؟
  اطلاعات کامل خرید اشتراک ویژه در این لینک آمده است ، لطفا بعد از لاگین کردن به این صفحه مراجعه بفرمایید
  چکونه میتوانم از انتقضای تاریخ اشتراکی مطلع شوم ؟
  با مراجعه به  پرونده خود در واقع در این لینک  میتوانید در بالای صفحه تاریخی را که تا آن موقع حامی متمم هستید و اشتراک شما به عنوان کاربر ویژه  فعال هست را مشاهده کنید.
  ضمنا دور روز قبل از اتمام اشتراک شما، ایمیلی جهت آگاهی شما از سر رسیدن پایان اشتراک شما برایتان ارسال خواهد شد. علاوه بر آن در بالای سایت هم در دو روز قبل از اتمام اشتراک شما پیغامی جهت آگاه سازی شما نمایش داده می شود.
 • از طریق کدام کارت اعتباری حق اشتراک و خرید محصولات و فروشگاه و کلاسها و دوره های انلاین را میتوانم پرداخت کنم ؟
  مهم نیست که کارت شما از کدام بانک باشد مهم آن است که کارت شما دارای رمز دوم و عضو سیستم شتاب باشد
  رمز دوم چیست و چگونه باید به دست اورم ؟
  برای خرید از محیط اینترنت و پرداخت های آنلاین به رمز دوم نیاز دارید برای ایجاد رمز دوم ابتدا به دستگاه عابر بانک مرتبط با کارت اعتباری خود بروید و رمز دوم را برای آن تعریف کنید. دقت فرمایید که رمز دوم با رمز ۴ رقمی کارت متفاوت می باشد .
  پرداخت با موفقیت انجام شده و مبلغ از حسابم کسر شده ولی در برگشت به سایت با مشکل روبرو شدم و اشتراکم فعال نشد است؟
  سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها  به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
  مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
  معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.
  درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود،  لطفا  اطلاعات پرداختی زیر را برای بخش پشتیبانی تکینک لند ارسال بفرمایید.
  مشخصات کامل خرید شامل تاریخ و زمان + شماره پیگیری +  نام کاربری و ایمیل شما در سایت
  تکینک لندپرداخت با موفقیت انجام شده و مبلغ از حسابم کسر شده ولی در برگشت به سایت با مشکل روبرو شدم و لینک محصول و دوره وکلاس انلاین و غیرحضوری ارسال نشد است؟
 • به هنگام خرید محصول بسته به ترافیک سرور، در شلوغ‌ترین حالت، حداکثر تا یک ساعت پس از پرداخت، لینک فایل‌ها برای شما ایمیل می‌شود. در صورتی که به هر دلیل مشکلی به وجود آمد و ایمیل محصول را دریافت نکردید، لطفا  مشخصات کامل خرید خود شامل تاریخ و زمان + شماره پیگیری را که از طریق ایمیلی از طرف درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان برای شما ارسال شده را برای بخش پشتیبانی ارسال بفرمایید.عدم دریافت ایمیل از طرف درگاه پرداخت اینترنتی  بانک سامان به معنای خطای سیستم بانکی و ناموفق بودن خرید شما  میباشد.
  البته به خاطر خطای سیستم بانکی نگران نباشید.
  سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها  به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
  مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
  معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.
  لازم به ذکر است که اگر خرید شما توسط سیستم  ثبت شده باشد؛ بلافاصله پس از خرید از طرف درگاه پرداخت بانک سامان ایمیلی حاوی شماره پیگیری دریافت خواهید کرد.اگر چنین ایمیلی از طرف درگاه پرداخت بانک سامان دریافت نکردید، به معنای بروزخطا در سیستم بانکی است و خارج از سیستم تکینک لند است.
  درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد
  چرا درگاه بانکی باز نمیشود ؟
  گاهی اوقات سرور های بانکی از دسترس خارج می شود و تنها راه حل مشکل صبر و شکیبایی شما دوستان می باشد. اگر از ابزارهای ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن  استفاده می کنید آن را قطع کنید. در صورتی که مشکل بیش از یک ساعت ادامه پیدا کرد خواهشمندیم از طریق بخش تماس با ما  آنرا به اطلاع مدیران سایت برسانید
  من در خارج زندگی میکنم چگونه متیوانم محصولات را خریداری کنم ؟ یا در دوره های انلاین شرکت کنم ؟
  برای خرید اشتراک ویژه  تنها راه موجود استفاده از واسطه ی شخصی و یا کارت اعتباری از بانک های ایرانی می باشد. در صورتی که  به هیچ وجه امکان دسترسی به کارتهای اعتباری بانک های ایران برای شما میسر نیست، لطفا از طریق بخش پشتیبانی  شرایط خود را به ما اطلاع دهید
  من از طریق بخش پشتیبانی مشکلی را مطرح کردم اما جوابی دریافت نکرم مشکل کجاست ؟
  به صورت پیشفرض بخش پشتیبانی حداقل ۱۲ ساعت و حداکثر ۷۲ ساعت پاسخگوی شماست اما حدود ۵  درصد ایمیل ها  به هنگام ارسال پاسخ ، پیام Delivery Failed می دهند که ایراد از اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل می باشد. توجه بفرمایید که  تنها پل ارتباطی  بخش پشتیبانی و دوستان ایمیل می باشد پس لطفا قبل از هر کاری از صحیح بودن ایمیل خود اطمینان حاصل فرمایید
  دکمه پرداخت سایت یا بانک به درستی کار نمی کند و زمان کلیک بر روی ان هیج عکس العملی از خود بروز نمیدهد؟
  لطفا یک بار به طور کامل مرورگر خود را ببندید بعد از باز و بسته کردن مرورگر دوباره امتحان کنید. مرورگر های پیشنهادی ما در هنگام خرید،  فایر فاکس و گوگل کروم می باشد.
  لطفا در هنگام خرید  اطمینان حاصل بفرمایید که ابزارهای ف-ی-ل-ت-ر-شک-ن بر روی مرورگر شما فعال نیستند
  پس از چه مدتی از پرداخت و واریز ، لینک محصولات یا دوره انلاین من فعال می شود ؟
  بلافاصله پس از تایید اطلاعات واریز،  اشتراک ویژه شما فعال میشود و ایمیلی مبنی بر فعال شدن اشتراک برایتان  از طرف تکینک لند ارسال میشود.
  شما پس از فعال شدن اشتراک میتوانید تمامی مطالبی که با عنوان “مختص کابرویژه” دسته بندی شده اند را به صورت کامل مشاهده بفرمایید.
فهرست