قانون جذب چیست؟
معتقدم قانون جذب مهمترین قانون کائنات است که هر کسی این قانون را درست و از منابع معتبر یاد گرفته باشد اولا شکرگزار یادگیری علم قانون جذب بوده است و ثانیا حسرت خورده که ای کاش زودتر با این موضوع به صورت درست و علمی آشنا می شد.
سعی کرده‌ایم مقالات مفید و به روز را در این قسمت از سایت تکنیک لند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. در بخش مقالات، عناوینی بسیار پرطرفدار همچون  قانون جذب عشق و قانون جذب موفقیت و پیشرفت  وجود دارد که روزانه هزاران بازدید از نقاط مختلف جهان دارد. تمام تلاش تیم توانمند تکنیک لند جمع آوری کاملترین بانک مقالات برای شما دوستداران است.
با مطالعه مقالات این بخش می آموزید همه چیز در این دنیا حاصل انرژی است. ما می توانیم با داشتن افکار مثبت و سازنده که از راه تکرار و تمرین حاصل می شود همه جا این انرژی را پخش کنیم. پس بیایید به یکدیگر انرژی مثبت بدهیم.

در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.
از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌ پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.


قانون جذب پیشرفت و موفقیت نیز بر این اساس است که اگر احساس خوب نسبت به پول کار یا هر موضوعی داشته باشیم آن را جذب می کنیم در این قانون مهم نیست شغل شما چیست،کار حرفه شما چیست برای کنکور یا مسابقه ای آماده می شوید یا منتظر رویدادی بزرگی هستید یا منتظر خرید خانه رویایی هستید یا در هر کاری که دوست دارید پیشرفت کنید و موفق بشوید تنها با رعایت آن می توانید به موفقیتی فراتر از آنچه به ذهنتان میرسد دست یابید.
قانون جذب آن زمان که ما در آرامش هستیم و یا در فکر و خیال، در درون ما جاریست. افکار منفی ما ارتعاش منفی می فرستد و قانون جذب هم همان سفارش را به ما برمی گرداند.
در این جا مقدمه ای بر آموزش تخصصی قانون جذب مطرح می‌شود، مباحث تکمیلی در مقاله مربوطه ارائه شده است.
زمانی که فکر مثبت یا فکر منفی در درون ما جاریست فکر ما، ارتعاشی در قانون جذب ایجاد می کند. همه چیز این جهان از ارتعاش است. احساس خوب، ارتعاش مثبت ایجاد کرده و احساس بد، ارتعاش منفی.
قانون ارتعاش بیان می کند دو تا چیز، شی، فکر با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب می کنند.
اصلا بحث فکر کردن من به ماشین نیست، بحث فکر کردن من به سلامتی نیست، شما زمانی می توانید سلامتی را جذب کنید که با سلامتی هم ارتعاش شوید . وقتی می توانید ماشین را جذب کنید که با داشتن آن ماشین هم ارتعاش شوید.
اگر می‌خواهید پول داشته باشید باید وجودتان با پول یکی شود. اگر وجودتان گرم باشد گرمی را می کشید. اگر می خواهید روابط خوب داشته باشید، اگر می خواهید در زندگی‌تان عشق داشته باشید باید وجودتان عشق باشد. باید ارتعاش عشق، ارتعاش ثروتمندی ارتعاش موفقیت را به جهان بدهید.

قانون جذب ، یک قدرت مغناطیسی  بسیار قوی است که تمامی انرژیهای مشابه را با هم در جهان جمع و جذب می کند. در اینجاست که قدرت آفرینش ، در همه جا و از جهات مختلف تجلی می یابد. حتی قانون گرانش نیوتن از قانون جذب پیروی می کند. این قانون افکار،ایده ها،افراد، موقعیت ها و شرایط های مختلف را به خود جذب می کند.
بر اساس قانون جذب این افکار ماست که زندگی ما را می سازد، چرا که با ترسیم افکار و ایده های مشابه ، افرادی که همانند شما فکر می کنند و در موقعیت ها و شرایط یکسان هستند رادور هم جمع می کنند. این قانون جذب است که افراد با منافع مشابه را گرد هم می آورد و افراد در گروه های مختلف مانند گروه های سیاسی ، تیم های ورزشی ، هواداران ورزشی و غیره متحد می شوند.
آیا شما هم می توانید از این قانون استفاده کنید؟ بله، تو میتونی!
شما این کار را از طریق فکر مثبتی که دارید، انجام می دهید. شما با تجسم یک تصویر ذهنی از آنچه می خواهید به دست بیاورید یا با تکرار مداوم آن در ذهنتان، هر آنچه که می خواهید را وارد زندگی خود می کنید. به عبارت دیگر ، شما از قدرت ذهن ، افکار ، تخیل و کلمات خود استفاده می کنید.
از زمان های قدیم تا به امروز همیشه افرادی بوده اند که از این قانون و نحوه استفاده از آن اطلاع داشتند. آنها می دانستند که تکرار این فکر مثبت روز به روز باعث می شود که آنچه می خواهند در زندگی آنها تحقق و تجلی یابد.
این قانون مظهر قدرت خالق جهان است.
از طریق این قانون ، همه چیز ایجاد می شود: کهکشان ها ، سیارات ، فلزات ، سنگ ها، گیاهان ، حیوانات و مردم.
عشق و محبت، عشق و محبت و دوست داشتن را جذب می کند.
اندیشه ها و موقعیت های یکسان، یکدیگر را جذب می کنند.
راجع به هر آنچه را که فکر می کنید، در زندگی تان دریافت می کنید.
شما درباره هر چیزی که تمرکز کنید، در زندگی تان همان تجلی می کند.
افکار مثبت، حوادث مثبت را به خود جلب می کند. افکار منفی، حوادث منفی را به خود جلب می کند.
اگر احساسات و افکار خود را در مورد مشکلات و موانع مشغول کنید، مشکلات زیادی در زندگی تان پدید می آید.
اگر مثبت فکر کنید و منتظر موفقیت در زندگی تان باشید و اجازه ندهید شک به ذهن شما وارد شود، در نهایت به موفقیت خواهید رسید.
فقط آرزو کردن چیزی کافی نیست ، شما نیاز به میل و ایمان شدید دارید تا به آنچه که می خواهید برسید.
برای اینکه افکار شما تجلی پیدا کند ، باید آنها را بارها و بارها تکرار کنید و احساسات ، میل و علاقه تان را به آن اضافه کنید.
ذهن مانند یک آهنربا عمل می کند.
انرژی های مشابه، انرژی مشابه به خود را جلب می کند.
افکار شما نحوه زندگی شما را تعیین می کند.
این قانون توسط همه افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، هرچند که عمدتاً ناخودآگاه است.
پر کردن ذهن از نگرانی و اضطراب باعث استرس و نارضایتی می شود.
پر کردن ذهن با افکار شاد و مثبت باعث ایجاد شادی در زندگی شما خواهد شد.
شما چطور متوجه می شوید هر لحظه چه ارتعاشی به جهان می فرستید؟ و ارتعاش شما مثبت است یا منفی؟ پاسخ این است که باید بنگرید، احساس خوبی دارید یا احساس بدی.
اگر در تجسم تان از یک خانه، ویلا و یا هر خواسته دیگری احساس خوبی نداشته باشید شما در واقع به خواسته خود ارتعاش منفی می دهید و هر لحظه آن را از خود دورتر می کنید.
مغز شما یک ارتعاش به جهان هستی می‌فرستد و یک احساس نیز به خود شما می فرستد. این احساس و آن ارتعاش همیشه با هم برابرند. مغز شما احساس را به شما می فرستد تا شما مطلع شوید چه ارتعاشی را به جهان هستی می فرستید.
در کل همواره یادتان باشد که افکار ما می تواند زندگی ما را بسازد و ما از طریق احساس خود می توانیم متوجه شویم که افکارمان در جهت رشد و موفقیت ما حرکت می کند یا برعکس! بنابراین وقتی دارید در مورد چیزی فکر می کنید و احساس خوبی دارید، این احساس را نشانه ای برای رسیدن به خواسته های خود در نظر بگیرید. ولی اگر در زمان فکر کردن به موضوعی احساستان بد است مطمئن باشید که در حال دور شدن از خواسته خود هستید.
یکی از مهم ترین رازهای کائنات برای رسیدن به خواسته ها، توانایی در اختیار گرفتن و کنترل ذهن و افکارتان است. مطمئن باشید که با کنترل افکار خود می توانید در مسیر دستیابی به تمام خواسته های خود قرار بگیرید.
یادتان باشد که ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در کل جهان هستی است و خداوند کائنات را به گونه ای طراحی و برنامه ریزی کرده که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که در سر دارد دست پیدا کند. به طور کلی می توان گفت که قانون جذب یک قانون ثابت و همیشگی در جهان هستی است. اگر شما بتوانید این حقیقت را درک کنید که قانون جذب همواره در حال عمل کردن است و قادر باشید ذهن خود را در جهت رسیدن به خواسته هایی که دارید هدایت کنید، مطمئن باشید که صد در صد به تمام آرزوهای خود خواهید رسید
من قدم به قدم و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان دارم اگر شما دقیقا همان کارها را انجام دهید به موفقیت های بزرگی در زندگی خود خواهد رسید. من با افتخار همه شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم و امیدوارم که شما نتیجه شگفت انگیزی با قانون جذب به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست